У житловому комплексі «Центральний – 2» на вулиці Університетській в Ірпені завершується видача ключів від квартир у будинку, що отримав Сертифікат Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Загалом видано більше сотні ключів від квартир. Ще 30 власників не змогли приїхати через карантин. І найкраща новина – 5 родин уже зробили ремонт і переїхали у ЖК «Центральний – 2».

"Ми почали видавати ключі ще у березні, але нас несподівано зупинило поширення вірусу і оголошений карантин. Тому робота офісів призупинилася. Надалі ми організували для наших клієнтів безпечне отримання ключів: за попереднім записом і з обмеженою кількістю людей у приміщенні. Таким чином, на даний час більше сотні родин отримали доступ до своїх квартир. Пять родин зробили ремонт і вже мешкають у новобудові»,  –  розповів девелопер ЖК «Центральний» Олександр Пікулик.

 У компанії звертають увагу, що у квартирах ЖК «Центральний – 2» справді можна швидко зробити ремонт, бо власники отримують нове житло з максимальною комплектацією. Зокрема, встановлено вікна та двері від європейських виробників. Також є чистова стяжка підлоги та гіпсова штукатурка стін. Крім цього, компанія робить теплу підлогу на кухні і встановлює сталеві радіатори та лічильники тепла.

 На прилеглій території будинку зроблено благоустрій. Її відгороджено від інших об’єктів комплексу, де продовжуються роботи. Встановлено розумну систему контролю доступу та безпеки.

 Наразі у процесі будівництва знаходяться два проєкти –  «Центральний-2» і «Центральний PREMIUM». Вони обидва мають зручне місце розташування. Поблизу є парки, магазини, кафе, навчальні заклади. «Ми намагаємося поєднати для своїх клієнтів все найкраще від природи і від міста», – пояснює девелопер ЖК «Центральний» Олександр Пікулик.